23. 3. 2023 od 13.00 hod.
Čítárna Fakulty stavební ČVUT (atrium)
Přednášející:
Ing. David Čech, Metrostav DIZ s. r. o., absolvent FSv
Průmyslový palác na pražském Výstavišti byl postaven pro Jubilejní zemskou výstavu v roce 1891 a v průběhu let různě dostavován – na těchto dostavbách se přitom promítaly technické i ideologické vlivy minulého století. Prostoru se nevyhnuly ani pohromy ve formě velkého požáru a opakované vichřice, které ho zásadně poškodily. Jeho probíhající rekonstrukce je proto velmi náročná a složitá.
S vedoucím projektu ze společnosti Metrostav DIZ se podíváme na průběh rekonstrukce a technologické výzvy, které ji provází.
Po prezentaci budou zástupci společnosti připraveni s vámi prodiskutovat i další otázky týkající se projektu, případně možnosti uplatnění v rámci Skupiny Metrostav.
Přednáška je zdarma pro všechny zájemce o dané téma. Není třeba se předem registrovat.
Na akci lze také získat kredity do projektu Index studenta ČVUT.
Pravidelná setkávání nad odbornými tématy.
Chcete vědět, kdo bude příště? Harmonogram najdete zde.
Prezentují pedagogové, studenti a partnerské firmy.
Za obsah odpovídá: prof. Ing. Karel Kabele, CSc.
Adresa a kontakt
České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební
Thákurova 7/2077
166 29 Praha 6 – Dejvice
Pro média
Spojte se s námi
České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební
Thákurova 7/2077
166 29 Praha 6 – Dejvice
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.