Seznamovací kurzy Fakulty stavební ČVUT – registrace spuštěna

sEZNAMOVACÍ KURZY 2024

seznamovací kurz Fakulty stavební ČVUT

Pro prváky nastupující do BAKALÁŘSKÝCH studijních programů jsou určené tyto dva seznamovací kurzy:

MALTA = seznamovací kurz Fakulty stavební
zaČVUTění = seznamovací kurz celého ČVUT

Pro studenty prvního ročníku navazujícího MAGISTERSKÉHO studia je určený seznamovací kurz:

TMEL = seznamovací kurz Fakulty stavební

MALTA

MALTA (Malé Aklimatizační Letní Tmelení Akademiků) je pětidenní seznamovací kurz určený výhradně studentům Fakulty stavební ČVUT. Pořádá ji studentská organizace IAESTE

Termín: 1. – 5. 9. 2024
Místo: Soběšín (okres Kutná hora) – přímo na břehu řeky Sázavy
Cena: 3500 Kč

1. – 5. 9. 2024

ZAČVUTĚNÍ

Jeden kurz, všechny fakulty. Oficiální kurz ČVUT pro studenty všech fakult ČVUT. Probíhá ve dvou termínech, ze kterých si lze vybrat.

1. Termín: 3. – 8. 9. 2024
2. Termín: 9. – 14. 9. 2024
Místo: Staré Splavy u Máchova jezera
Cena: záloha 2200 Kč a doplatek 2 190 Kč

1. Termín: 3. – 8. 9. 2024
2. Termín: 9. – 14. 9. 2024

tmel

TMEL (Tvořivé Mezistudijní Edukační Laborování) je letos historicky první ročník seznamováku pro nastupující studenty magisterských programů Fakulty stavební ČVUT v Praze. Jedná se o čtyřdenní akci pořádanou studentskou organizací IAESTE, kde je hlavním cílem propojení lidí z různých oborů v rámci seznamovacích a sportovních aktivit. Do programu budou zahrnuty také různé workshopy či přednášky ze stavebního oboru a praktické ukázky technologii z praxe.

Termín: 5. – 8. 9. 2024
Místo: Soběšín (okres Kutná hora) – přímo na břehu řeky Sázavy